• Wpisów: 280
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:56
  • Licznik odwiedzin: 21 667 / 3180 dni
 
paulina8-11
 
Pisząc tego posta usnęłam nad klawiaturą ( :D ) i bierze mnie jakieś choróbsko, także przepraszam za jakiekolwiek błędy gramatyczne.

Niedawno odezwała się do mnie Amanda ze sklepu LadyQueen ( www.ladyqueen.com/ ) z propozycją współpracy - mogłam wybrać sobie dwa dowolne produkty z asortymentu całego sklepu. Wybrałam gąbki/stempelki do cieniowania (znajdziecie je pod numerem #NA0055 - tutaj za 3,25$ : www.ladyqueen.com/5pcs-mini-round-sponge-stamp-f… ) oraz karuzelę z ozdobami 3D w formie kolorowych różyczek (są dostępne pod numerem #NA0324 - tutaj za 3,52$ : www.ladyqueen.com/24pcs-3d-nail-art-decoration-m… ).
WP_20151010_001a.jpg

Gdy we wrześniu zobaczyłam u dziewczyn, które brały udział w akcji codziennego malowania paznokci w konkretne motywy, paznokcie galaxy zapragnęłam także takie sobie zmalować. Postanowiłam jednak poczekać, aż przyjdzie paczuszka, żeby wykorzystać do tego te gąbeczki.
Motyw ten robiłam tylko raz, bardzo dawno temu (prawie 3 lata temu), w dodatku tylko na jednym paznokciu. Jeśli chcecie je zobaczyć to zapraszam tutaj: paulina8-11.pinger.pl/m/17474745 , ostrzegam jedynie, że wiele się przez ten czas zmieniło - zarówno moje umiejętności, jak i jakość zdjęć.
Jeśli chodzi o gąbeczki, to jest to mój pierwszy taki przedmiot i mogę Wam powiedzieć, że sprawdza się naprawdę super. Tak bardzo ułatwia malowanie, że prawa ręka wyszła mi tak samo dobrze, jak lewa i na zdjęciach poniżej widać je obie. Dodam jeszcze, że najczęściej wszelkie malunki mam na lewej ręce, a prawa to stemple czy inne proste, niewymagające wprawy mojej lewej ręki rzeczy.
1a.jpg

2a.jpg

3a.jpg

W zestawie otrzymujemy stempelek wraz z 5 wymiennymi gąbkami. Gąbki starczą na co najmniej 10 różnych zdobień (każdą gąbkę można wykorzystać z 2 stron, a później dociąć jakąś inną) i spokojnie pokryją każdy paznokieć, na którym chcemy zrobić cieniowanie (średnica jednej gąbki wynosi ok. 2,5cm). Stempelek bardzo wygodnie się trzyma i operuje się nim nawet przy skórkach (chociaż wiadomo - czyszczenie po użyciu jest niezbyt przyjemnym elementem).
Poniżej - zbliżenie na gąbkę po jej użyciu.
4a.jpg

5a.jpg

6a.jpg

7a.jpg

Bazą zdobienia jest lakier LCN dark angel royal blue, o którym pisałam tutaj ( paulina8-11.pinger.pl/m/26642070 ) i to on na zdjęciu powyżej i poniżej tak się 'iskrzy' (chociaż w rzeczywistości robi to bardziej).
15a.jpg

10a.jpg

11a.jpg

12a.jpg

13a.jpg

14a.jpg

8a.jpg

9a.jpg

Użyłam: wspomnianego już zestawu gąbeczek, MIYO mini drops nr 45 Iris, Carla Cosmetics gel like 4D nr 2C, LCN dark angel royal blue oraz Seche Vite.
BRST15 (1).jpg

Jeśli będziecie robić zakupy na stronie LadyQueen to koniecznie zajrzyjcie do działu nail art ( www.ladyqueen.com/nailart.html ) i skorzystajcie z mojego kodu, który da Wam 15% zniżki: BRST15. Wys yłka jest darmowa.

Jak Wam się podobają moje paznokcie galaxy? Lubicie ten motyw?

Pulinka ;)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego