• Wpisów: 280
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:56
  • Licznik odwiedzin: 15 645 / 2113 dni
 
paulina8-11
 
Dzisiaj w roli głównej lakier Golden Rose Classics nr. 140. Ten lakier kupiłam już jakiś miesiąc temu, pierwsza próba skończyła się kompletną klapą - nałożyłam 3 albo 4 warstwy, lakier niby był suchy ale rano obudziłam się... praktycznie bez lakieru. Moje zdziwienie było bardzo duże, lakier pomimo kilkunastu godzin i długiego czekania na wyschnięcie nie zaschnął! W dodatku zużyłam go mnóstwo na te kilka warstw. Wkurzona, że jeszcze rano taka niespodzianka, zmyłam go i zniechęciłam się do niego. Niedawno jednak postanowiłam dać mu drugą szansę i nie zawiodłam się, przynajmniej tym razem :) 2 warstwy wystarczyły, tym razem wysechł i trzymał się jakieś 3-4 dni (maluję paznokcie ok 2razy w tygodniu, więc po takim czasie zmywam lakier :) ). Ponieważ kolor kojarzył mi się ze śniegiem dodałam białe coś - jestem ciekawa, co Wam to przypomina :)
Na zdjęciach lakier pod koniec swojej egzystencji więc i 'odrosty' i starte końcówki są. W dodatku jeden paznokieć mi się złamał tuż przed robieniem zdjęć, więc wybaczcie, starałam się jak mogłam, żeby nie rzucało się to w oczy na zdjęciach, z różnym skutkiem :)
DSC06448fff.JPG

DSC06450fff.JPG

DSC06442fff.JPG


a oto winowajcy :D
DSC06484fff.JPG

DSC06486fff.JPG


PS. za to zdobienie dostałam pochwałę od Pana w operze :) mam nadzieję, że nie zdziwił go mój karpik, bo początkowo myślałam że dostanie mi się za za krótką sukienkę i/lub obcasy :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego