• Wpisów: 280
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:56
  • Licznik odwiedzin: 15 798 / 2147 dni
 
paulina8-11
 
Przepraszam za tak długą nieobecność, musicie mi wybaczyć - jak wróciłam z Wilna do domu, to w ogóle nie myślałam, wczoraj wzięło mnie choróbsko i jak tylko mogłam to spałam, dzisiaj już jest lepiej :)
Zanim pokażę Wam, co zmalowałam w Wilnie - proszek do pieczenia w 3 językach (litewsku, łotewsku i estońsku)
DSC05946.JPG


oraz napis pod pomnikiem tylko po litewsku i rosyjsku (niestety żadnym z tych języków nie władam) który próbowałam tłumaczyć, ale sensu dalej nie rozumiem...
DSC05955.JPG


A oto co zmalowałam lakierem koleżanki (Rimmel) i swoim złotym (MIYO). Wszystko odręcznie, bez żadnej taśmy czy czegoś, więc się nie przestraszcie :) Miałam zrobić też zdjęcia paznokci koleżanek, które robione były metodą wodną ale zapomniałam. Widoczne różnice pomiędzy wszystkimi palcami a palcem wskazującym (tylko na niektórych) spowodowane są top coatem wibo świecącym w ultrafiolecie ;)

DSC05950.JPG

DSC05951.JPG

DSC05953.JPG

DSC05954.JPG


Na Litwie kupiłam też lakier do paznokci (jakby inaczej! chociaż powstrzymana przez przyjaciółkę tekstem 'przecież Ty masz już wszystkie kolory!' tylko jeden kupiłam :) ) i jest prześliczny :) Zdjęcia pokażę Wam w następnym poście, chyba że dostanę zdjęcia - wtedy będę się zastanawiała co najpierw. Chyba że Wy zdecydujecie - co wolicie najpierw, zdjęcia z Wilna, czy zdjęcia lakieru? :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego